2017 ERKEK GÖMLEK MODELLERİ

2017 ERKEK GÖMLEK MODELLERİ

Kış aylarını geride bırakıp bahar aylarına girdiğimiz şu günlerde 2017 gömlek modasını sizler için araştırdık. Erkek modası için gömlek her zaman ilk akla gelen kıyafet, şıklığın olmazsa olması gardıropların değişmez misafiridir. 2017 yılında da birbirinden şık gömlek modelleri sizleri bekliyor.

Gömlek modelleri seçerken öncelikli olarak vücudunuza oturacak gömlekler seçmeye özen gösterin. Çünkü erkekler de gömlek modasında slim fit son yılların geçmeyen akımı. Bu yüzden siz gömlek alırken dar gömlekler tercih edin. Bol gömleklerden olabildiğince uzak durun. Çünkü onlar artık modanın tarihine, gardıropların en arkalarına karıştı. Bu yüzden siz de  gömlek tercihinizde bu ayrıntıya önem verin.

Kesim modelinin arkasından gömlek tercihinde renkler ön plana çıkıyor.Son yıllarda klasik beyaz siyah ve mavi renk hapsinden kurtulan erkek gömlek modasında sizde sıcak havalar yaklaştığı daha canlı renkler tercih edebilirsiniz. Baharın yapısına uygun havalı renkler sizi şık ve hoş gösterir. Tabii baharın serin havalarında koyu renk gömleklerde tercih edebilirsiniz. Burada asıl olan şey yapacağınız kombin olacaktır.

Erkek gömleklerinde tek renk gömlek tercih edecekseniz ana renk slim fit gömlekler tercih edebilirsiniz. Ayrıca ekoseli, çizgili, puantiyeli gömlekler de günlük yaşantıda önemli yer tutuyor.Tabi ki böyle gömleklerde dikkat etmeniz gereken noktalar var.Gömlek tercih ederken vücut yapınızı göz önünde tutmalısınız. Örneğin kilolu biriyseniz enine çizgili veya düz gömlekler sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterebilir. Böyle gömlekler yerine desenli koyu renk gömlekleri  ve boyuna çizgili gömlekleri tercih edebilirsiniz. Zayıf biri iseniz böyle bir gömlek tercihi sizi daha zayıf gösterebilir. Omuz çizgisi yukarda olan gömlekleri tercih ederseniz bu tercih sizi olduğunuzdan daha  yapılı gösterebilir.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir