2017 ERKEK CEKET MODELLERİ

2017 ERKEK CEKET MODELLERİ

Erkek moda akımları ait oldukları döneme damgalarını vurmakla kalmamış, içinde yaşadığımız 2017 yılında da etkilerini sürdürmektedir. Günümüz moda akımı, tüm geçmiş zamanları bir araya getirerek birbirinden çeşitli ürünleri avmler de mağazalarda ve online platformlarda kendisine yer edinmiştir. Bu ürünlerin başında da erkek ceket modelleri gelmektedir.

Erkek ceket modelleri uzun yıllar boyunca büyük değişimler yaşamamıştır. Çok büyük renk ve boy değişimleri hariç ceket denilince aklımızda hep o klasik erkek ceket tarzı gelmektedir. Ancak günümüzde kırmızısından yavruağzına siyahından beyazına kadar pek çok renkte erkek ceket modeli bulunmaktadır. Ayrıca yalnız renk olarak değil aynı zamanda dikim tarzı olarak da önemli değişiklikler gerçekleşmiştir. Bu sayede ceket dediğimiz giysi yalnızca takım elbise parçası bir unsur olarak kalmayıp aynı zamanda günlük hayatta giyilebilecek bir kıyafet haline gelmiştir. Örneğin blazer ceket adı verilen spor ceketler hem gündelik yaşamınızda giymek için hem de iş görüşmesine giderken giyebilmek için uygundur.

 

Bu açıklamalardan sonra 2017 yılının ceket modasını sizler için inceledik. 2017 yılında klasik takım elbise ceketleri yerini korumakla birlikte aynı renk kumaş pantolon ve ceket kombini yerini büyük ölçüde farklı renk ceket pantolon takım elbiselere bırakmıştır. Klasik takım elbiselerde kullanılan kombin renkler arasında siyah-gri lacivert-beyaz kahverengi-yeşil gösterilebilir. Bu senenin favori ceketleri arasında ekoseli ceketler yine önemli yer tutuyor. Bu yılın favori renkleri antrasit, bej ve lacivert. Bu yılın ceket modelleri arasında baskılı ve desenli ceketler öne çıkıyor. Ayrıca ceket seçiminde kesim modeli çok önemli. Bu yıl slim fit ceketler yine ön planda. Ayrıca ceket tercih edilen kombinlerde yelek seçimi de büyük önem taşıyor. Yelek hakkındaki yazımıza göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir