2017 BAYAN SPOR AYAKKABI MODELLERİ

2017 BAYAN SPOR AYAKKABI MODELLERİ

Biz bayanlar küçüklüğümüzden beri şıklığımıza uyumumuza sürekli dikkat etmişizdir. Güzel giyinebilmek için giyinişimize kilomuza renk uyumumuza sürekli dikkat etmişizdir. Hatta bazen güzel görünmek için giydiğimiz ayakkabılarda rahatlığı bir kenara bırakıp sırf şık diye acı bile çektiğimiz olmuştur ve bu acımızı da kimselere belli etmeden günü bitirmişizdir.

Hepimizin ortak noktası şık giyinmek bunu aramızda bir kere kabul edelim. Peki, hem şık hem rahat olamaz mıyız? Tabi ki bu sene ve geçmiş yıllarda rövanşta olan spor ayakkabı modelleriyle bu mümkün kılınmıştır. Geçmiş yılları biliyoruz sneaker modelleri nerdeyse hemen hemen birçok kadının tercih sebebi olmuştur ve sıkça her mağazada da rastlamışızdır. Bu senede sneaker modelleri biraz farklı olarak bizlere sunuluyor.

Dolgu topuk bu ayakkabılar biz hanımların şıklığımızdan da ödün vermememiz için taşlı işlemeli olarak karşımıza çıkıyor. Genelde süet üzerine topuğunda veyahut önünde büyük taşlarla ve genel olarak bağcıklı modelleriyle gözlerimizi kamaştıracak cinsten. Yalnız belki spor yaparken fazla tercih sebebi olacağa benzemiyor.

Spor için ise ,  daha çok tabanlı sade veya tercihe göre çiçek işlemeli modeller karşımıza çıkıyor. İlkbaharda genelde spor ayakkabı tercih edip yazın gelmesiyle topuklu ayakkabılara geçmek için beklediğimiz günler milat oluyor diyebiliriz. Bazı markaların piyasaya sürdüğü bu spor ayakkabıları bu bahar ayağınızdan çıkarmak istemeyebilirsiniz ama ne olursa olsun ne çözüm bulurlarsa bulsunlar biliyoruz ki o canımızı yakan ayakkabılardan da vazgeçmeyeceğiz. 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir